Корзина
271 отзыв
НАПИШИ ОТЗЫВ О РАБОТЕ КОМПАНИИ И ПОЛУЧИ СКИДКУ 10%
Интернет фитоаптека "Знахарь"

Подарунковий сертифікат

Подарунковий сертифікат
Часто перед нами постає питання, що подарувати рідним і коханим? Причому, щоб це був не просто банальний набір косметики, а що-небудь отаке, оригінальне, і, головне, дуже потрібне!

16.11.14

Не виснажуйте себе, є рішення цього питання - подаруйте своїм друзям і близьким здоров'я і красу. Ні, зовсім не обов'язково бігти в туристичне агенцію за путівками на дорогий курорт, все набагато простіше. Подаруйте їм ексклюзивний і незабутній подарунок - подарунковий сертифікат ФітоЦентру здоров’я та краси.

Наш бурхливий вік пов'язаний з вічною суєтою, стресами на роботі, постійною втомою. А унікальні програми  оздоровлення дозволять забути про стреси і поринути у світ краси, здоров'я і комфорту. Причому, сам подарунковий сертифікат  буде виглядати так ошатно, що позбавить вас від необхідності піклуватися про гідну подарункову  упаковку.

Подарункові сертифікати ФітоЦентру можуть бути декількох видів.

  1. Можна вказати певний грошовий еквівалент, і, на цю суму Ваша близька людина зможе придбати для себе натуральну косметику або фітопрепарати для лікування та підтримання здоров"я на власний розсуд.
  2. Можна вибрати одну із запропонованих  розроблених програм, яка буде відповідати критеріям статі, віку і перевагам того, кому Ви хочете піднести цей унікальний подарунок.
  3. А можна, за допомогою досвідчених і професійних спеціалістів, за вашим бажанням, скласти індивідуальну програму оздоровлення.

У будь-якому випадку, вам не потрібно буде хвилюватися, чи сподобається ваш подарунок чи ні. Однозначно - сподобається!

Другие статьи