Корзина
270 отзывов
НАПИШИ ОТЗЫВ О РАБОТЕ КОМПАНИИ И ПОЛУЧИ СКИДКУ 10%
Интернет фитоаптека "Знахарь"

Імунітет і способи його зміцнення

Імунітет і способи його зміцнення
Аксіомою сучасної медицини є ствердження, що в основі абсолютно усіх захворювань людського організму є порушення в роботі імунітету. Уникнути хвороб можна, зміцнивши захисні сили організму, при допомозі препаратів на основі лікарських рослин

06.04.15

Імунітет і його особливості

Найбільш просте пояснення терміну імунітет – охоронець організму людини. Бо насправді імунна система, подібно охоронцю, невтомно слідкує, щоб в організм не зміг проникнути чужинець, і причому виконуються такий процес на генетичному рівні. Чужинцем – антигеном, речовиною з небезпечною генетичною інформацією, можуть бути бактерії, віруси і токсини, і навіть утворена власне в самому організмі ракова клітина.

По відношенню до антигена система імунітету діє за принципом: знайти і знешкодити. В якості зброї використовуються білки-іммуноглобуліни, антитіла і спеціальні клітини-кілери. Причому до кожного конкретного антигена будуть підібрані свої особливі антитіла або клітини.

Крім того, в арсеналі імунної системи є деякі речовини, які виробляються власне організмом і які здатні протистояти багатьом вірусам. Одна з таких речовин – інтерферон, особливий білок, який виробляє організм у відповідь на підвищення температури тіла. Сильний імунітет при зустрічі з вірусом блискавично виробляє достатню кількість інтерферону, як наслідок, хвороба через два або три дні відступає.

Здається, якщо про наш організм турбується такий пильний охоронець, як імунітет, то можна жити весело і безтурботно, не думаючи про хвороби. Та, на жаль, це не так. Часті простудні захворювання, підвищена втомлюваність, загострення хронічних хвороб – все це явні ознаки зниження захисних сил організму (імунітету), коли вони не спроможні знайти і знешкодити шкідливі речовини.

Причини зниження імунітету

 Найголовніша причина зниження імунітету знаходиться в середині нас – це неправильний спосіб життя. Якщо ви вживаєте спиртні напої, часто палите цигарки, постійно недосипаєте, живете в умовах стресу, то рано чи пізно захисні сили організму ослабнуть і в нього заселяться хворобтворчі віруси і бактерії.

Ще одна причина в погіршенні імунної системи, яку, на жаль, ми не зможемо змінити – це негативний вплив навколишнього середовища. Вода, яку ми п’ємо, повітря, яким дихаємо, продукти харчування, які споживаємо далекі від ідеальних.

Способи зміцнення імунітету

 Тому захисні сили організму потребують підтримки і зміцнення.

Зміцнити імунітет допоможуть: активний спосіб життя, оптимізм і спеціальні фітотерапевтичні препарати на основі лікарських рослин великої цілющої сили:

Колоїдне срібло,

Іспанський мох,

Срібний прополіс,

Лайфгард,

Імунна формула.    Будьте здорові!

 

Другие статьи